Wigilia wspólnot parafialnych 2015

Drukuj
Utworzono: niedziela, 27, grudzień 2015

Czas bycia razem.

W niedzielę 20 grudnia 2015 r. po raz kolejny nasze Stowarzyszenie zorganizowało wspólne spotkanie wigilijne dla członków wszystkich wspólnot działających w naszej parafii.

Tradycyjne miejscem spotkania była sala gimnastyczna Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Fastach. Przy kameralnych stolikach na których stały talerze ze smakołykami świątecznymi spotkali się, jakby to określił Ks. Proboszcz, "aktywiści" naszej parafii, inaczej zaś mówiąc ludzie, którym leży na sercu budowanie nie tylko murów naszej nowej świątyni ale także jej fundamentu duchowego. Takie spotkania są okazją aby uświadomić sobie jak ważne jest budowanie wspólnoty, wspieranie się w działaniach na rzecz parafii a tym samym budowanie dobra wokół nas.

Spotkanie miało część oficjalną podczas której został oczytany fragment Ewangelii wg św. Łukasza o narodzeniu Pana Jezusa oraz tradycyjne łamanie się opłatkiem. Podczas łamania się opłatkiem złożyliśmy sobie nawzajem życzenia świąteczne. W części nieoficjalnej uczestnicy spotkania mogli porozmawiać ze sobą w niezwykłej atmosferze zbliżającego się czasu Bożego Narodzenia. Czas spotkania był upiększany wykonaniem kolęd przez nasz niezrównany chór parafialny wspomagany, w miarę możliwości wokalnych, przez pozostałych uczestników.

Dziękujemy wszystkim, dzięki którym spotkanie mogło się odbyć.
Szczególnie dziękujemy:

  1. Pani Barbarze Markowskiej i Katarzynie Kiercel - Dyrekcji Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Fastach
  2. Pani Iwonie Gudalewskiej
  3. Pani Bożenie Zajkowskiej
  4. Pani Ewie Jurskiej
  5. Pani Renacie Brzeskiej

Poniżej zamieszczamy zdjęcia ze spotkania.

 

 

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach