IV Bal Karnawałowy Stowarzyszenia 2016

Drukuj
Utworzono: sobota, 06, luty 2016

Szampańska, karnawałowa zabawa!

23 stycznia 2016 r. bawiliśmy się po raz czwarty na dorocznym balu karnawałowym Stowarzyszenia w restauracji Ambrozja w Białymstoku. Bal rozpoczęliśmy o godz. 19 i trwał do godz. 3-ciej nad ranem.

 Sala balowa w Ambrozji była przepięknie przygotowana. Tym razem zdecydowaliśmy się na ustawienie grup stolików przy których siedzieli poszczególni goście i ich znajomi. Kilkanaście minut przed balem zaczęli pojawiać się pierwsi uczestnicy balu. Panie wystąpiły w oryginalnych kreacjach a panowie w eleganckich garniturach. Stworzyło to niepowtarzalny nastrój karnawałowej zabawy.

Bal tradycyjnie rozpoczął Ks. Proboszcz. W krótkim przemówieniu podziękował za organizację imprezy i życzył wszystkim dobrej zabawy. Niestety, również tradycyjnie, nasz Ks. Proboszcz po pierwszych dźwiękach muzyki tanecznej zdołał sprytnie opuścić dopiero co rozpoczynający się bal, nie dając żadnej z pań szansy na zostanie jej partnerem w tańcu.

Po pierwszym gorącym posiłku i przy rytmach gorącej muzyki rozpoczęły się tańce które trwały prawie do rana. Klimaty muzyczne były różnorodne dzięki temu każdy z uczestników mógł znaleźć melodie dla siebie. Zmęczeni tańcem odpoczywaliśmy przy stolikach racząc się kilkoma gorącymi posiłkami oraz zimnymi przekąskami. Wrażenie zawsze pozostawia wjeżdżający w blaskach fajerwerków stół z jadłem podlaskim. Można było sobie wybrać smaczne kąski z tradycyjnych potraw naszego regionu.

W tym miejscu chcemy bardzo gorąco podziękować wszystkim uczestnikom i organizatorom balu za stworzenie sympatycznej jego atmosfery oraz karnawałowego nastroju.
Szczególnie dziękujemy osobom zaangażowanym w przygotowanie całości przedsięwzięcia:

  1. Pani Elżbiecie Przekop - odpowiedzialnej za całość organizacji
  2. Panu Janowi Snopko - jako współorganizatorowi

 Poniżej zamieszczamy fotorelację z balu. Zapraszamy do oglądania.

 

 

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach