Akcja "Sprzątanie nowego kościoła" - 12.12.2015

Drukuj
Utworzono: sobota, 12, grudzień 2015

Dnia 12 grudnia 2015 r. (sobota) członkowie i sympatycy naszego Stowarzyszenia wspólnymi siłami wysprzątali budynek nowego kościoła.

 

 

 

Akcję rozpoczęliśmy o godz. 9. Nie było szczególnie zimno, choć błoto przed wejściem do nowego kościoła było jeszcze przymarznięte. Prace polegały głównie na sprzątaniu  - zamiataniu, zbieraniu, przenoszeniu pozostałości po niedawnych pracach budowlanych nad pięknym dachem naszej nowej świątyni. Dzięki szeroko otwartym oknom, wpadło trochę słońca i wiatru, co zdecydowanie ułatwiło zadanie. Prace zakończyliśmy około godz. 13. W efekcie porządków uzbierało się kilka taczek pyłu i kilkanaście worków z odpadami budowlanymi.

Wśród wszystkich pracujących widać było energię i zaangażowanie do pracy. Każdy wiedział co ma robić, dzięki temu sprzątanie szło nadzwyczaj sprawnie. W przerwie była możliwość wypicia gorącej kawy lub herbaty oraz poczęstowania się domowym ciastem "wyprodukowanym" przez dzielne gospodynie naszej parafii.

Dziękujemy członkom i sympatykom Stowarzyszenia za poświęcony czas i prace. Nakryty, uprzątnięty kościół wygląda rzeczywiście pięknie.

Do zobaczenia przy następnej akcji.

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach