II Bal Karnawałowy Stowarzyszenia 2014

Drukuj
Utworzono: sobota, 15, luty 2014

Zabawa do białego rana!

W dniu 8 lutego 2014 odbył się w restauracji Savilla II-gi Bal Karnawałowy naszego Stowarzyszenia. Bal został otwarty przez Księdza Proboszcza o godz. 19 i trwał do godz. 3:30 nad ranem. 

Na balu zgromadzili się zeszłoroczni jego uczestnicy ale było także wiele nowych twarzy. Łącznie na balu bawiło się prawie 90 osób. Bawiliśmy się na największej i najpiękniejszej sali restauracji Savilla. Uczestnicy balu mogli raczyć się gorącymi i zimnymi posiłkami, korzystać z tradycyjnych potraw wiejskiego stołu a także częstować się słodkościami, kawą i herbatą. Bal prowadził profesjonalny DJ.

Panie jak zwykle stanęły na wysokości zadania zakładając oryginalne i unikalne kreacje. Panowie - szykownie prezentowali się w eleganckich garniturach. Wszyscy czuli się swojsko jakby byli w gronie dobrych znajomych.

Bawiliśmy się radośnie i wesoło. Były tańce w różnorakich rytmach, był wspólny pociąg a także konkursy. Nagrody w konkursach rozdawane przez DJ okazywały się zwykle dowcipnymi niespodziankami.

Na bal zawitała grupa grajków z akordeonem i gitarą. Przy stołach popłynęły pieśni biesiadne i kołysanie się biesiadników w rytm muzyki. Każdy też miał okazję przypomnieć sobie kiedy się urodził będąc wywoływany do powstania gdy biesiadnicy śpiewali "Kto urodzony ...".

Wybraliśmy także Króla i Królową Balu. Sympatyczni, starsi Państwo absolutnie zasłużyli na ten tytuł. Radośnie bawili się przez cały bal. Możemy pozazdrościć im takiej energii i werwy. To, że wyszyli trochę wcześniej wcale nie dziwi, widocznie mieli zaplanowany czas po prostu wyłącznie dla siebie ...

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z balu. Przepraszamy za złą jakość niektórych z nich. Mamy nadzieję, że oddają jednak klimat zabawy panującej na balu. Aby obejrzeć zdjęcia należy kliknąć na którekolwiek z nich, na dole oglądanego zdjęcia można ustawić automatyczne ich przewijanie się lub zmieniać je ręcznie. Miłego oglądania.

 

 

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach