Bal Karnawałowy Stowarzyszenia 2013

Drukuj
Utworzono: sobota, 26, styczeń 2013

Karnawałowo i w szampańskim nastroju!

 W dniu 19 stycznia 2013 odbył się w restauracji Savilla I-szy Bal Karnawałowy naszego Stowarzyszenia. Bal rozpoczęliśmy o godz. 19 i trwał prawie do godz. 3-ciej nad ranem.

 Pogoda stworzyła wieczorem niezapomnianą zimową aurę zasypując nas kolejną porcją białego śnieżnego puchu. Jednak w przepięknej sali Savilla nie było czuć zupełnie zimna. Serwowane ciepłe posiłki oraz gorące rytmy muzyki karnawałowej rozgrzały wszystkich uczestników balu. Żywiołową atmosferę balu utrzymywał będący zawsze w gotowości Wodzirej Bodek.

Panie zaskoczyły nas oryginalnymi kreacjami. Próżno by szukać dwu jednakowych sukien balowych. Królowały nie tylko czernie ale i błękity, róże, czerwienie a także inne niezwykłe kolory. Panowie stanęli na wysokości zadania prezentując się w eleganckich garniturach. Wszyscy bawili się w szampańskim nastroju.

Bal rozpoczął Ks. Proboszcz. Niestety, po pierwszych dźwiękach muzyki tanecznej zdołał sprytnie opuścić dopiero co rozpoczynający się bal, nie dając żadnej szansy na zobaczenie go wirującego w rytmie walca.

Nasz Wodzirej nie poprzestał na dowcipnym zapowiadaniu kolejnych utworów. Na balu stworzyliśmy własną orkiestrę z oryginalnych instrumentów a potem pojechaliśmy pociągiem w nieznane. Motorniczy Wiesiek zadbał o to aby podróż nie była  monotonna i ledwo wyrabialiśmy się na zakrętach.

Po dojechaniu do stacji końcowej zatańczyliśmy wspólnie taniec Greka Zorby. To jeden z takich tańców gdzie szczególnie można wyrazić radość z życia. Radość i energia dobywały się z naszych ust także wtedy gdy śpiewaliśmy biesiadne piosenki.

Czyż nie warto być na takim balu?  Jeśli ktoś jednak nadal się nie przekonał niech zobaczy poniższe zdjęcia.

 

 

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach