Kolędowanie 2018

 

 W dniach 6 i 7 stycznia jako Grupa Kolędnicza odwiedziliśmy Wasze domy przekazując nowinę o narodzeniu Boga w ludzkim ciele i śpiewając radosne kolędy.

Byliśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjmowani. Dziękujemy z całego serca za każde dobre słowo, każdy gest wzruszenia, za wspólne śpiewanie i poczucie bycia w jednej wspólnocie Dzieci Bożych. Dziękujemy za uśmiech, życzliwość a także za poczęstunek z którego często musieliśmy rezygnować z powodu niemożności pomieszczenia tylu pyszności i słodkości.

Podczas kolędy zebraliśmy 6 156 zł i 10 dolarów. Wszystkie pieniądze zostały przekazane na potrzeby naszej nowej świątyni. To są Wasze ofiary a my byliśmy tylko ich przekazującymi. 

Dziękujemy Wam za ten wspólny czas bycia razem, bo i w nas wzrosła wiara w sens organizowania takich wydarzeń. Przepraszamy tych wszystkich do których nie zdążyliśmy dotrzeć, nie byliśmy w stanie czasowo sprostać przemierzeniu całej naszej miejscowości. 

Na koniec szczególnie dziękujemy rodzinie Państwa Anny i Jana Kakareko za stworzenie miejsca na naszą zbiórkę, za gościnne przyjęcie i za dwudniową wytrwałość w tolerowaniu naszych czasami zbyt swawolnych zachowań.

 

Organizatorzy Grupy Kolędniczej

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kolędowania naszej grupy:

 

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
FreshJoomlaTemplates. Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach