II Rodzinny Rajd Rowerowy 2015 - relacja

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W dniu 20 września 2015 (niedziela) odbył się II Rodzinny Rajd Rowerowy. W rajdzie uczestniczyło 88 osób. Poniżej przedstawiamy relację z Rajdu.

Organizatorem rajdu było Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach przy współudziale sołtysa wsi Fasty.
Start nastąpił o godz. 14: spod placu tymczasowej kaplicy na ul. Białostockiej 100 i prowadził zgodnie z ustaloną trasą do miejscowości Ponikła. Przed wyjechaniem na trasę uczestnicy Rajdu założyli na siebie wcześniej przygotowane koszulki z logo Stowarzyszenia. Staje się tradycją, że każdego roku koszulki są w innym kolorze, w tym roku dominowały kolory jasnej zieleni.  Koszulki zostały przekazane na stałe uczestnikom Rajdu.

Długość trasy tegorocznego rajdu w obie strony wynosiła około 20 km. W miejscowości Ponikła odbyło się wspólne ognisko,  gry i zabawy rodzinne, wspólne śpiewanie piosenek

W tym roku zabezpieczenie drogowe rajdu było wykonane za pomocą własnych środków przy użyciu samochodów Ks. Proboszcza i Prezesa Stowarzyszenia.


Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania i realizacji Rajdu a zwłaszcza wolontariuszom przygotowującym posiłek, sprzątającym, robiącym zdjęcia i poprzez inne działania wspomagające nasz Rajd.

 

Poniżej pełna galeria zdjęć z rajdu. Zapraszamy do oglądania.

Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pod wezwaniem św. Franciszka z Asyżu w Fastach
Organizacja Pożytku Publicznego (OPP) - nr KRS: 0000407392
ul. Szkolna 12/1, 16-002 Dobrzyniewo Duże
biuro[at]franciszekimy.org.pl, www.franciszekimy.org.pl
Konto: 12 8060 0004 0040 0813 2000 0010 , Tytuł wpłaty: "Wpłata na rzecz stowarzyszenia"
 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
FreshJoomlaTemplates. Stowarzyszenie na rzecz budowy kościoła pw. św. Franciszka z Asyżu w Fastach